HTC Dns Değiştirme

HTC ile Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir? HTC Dns Ayarları, HTC Dns Değiştirme Nasıl Yapılır?

Tablet, masaüstü ve laptopların haricinde neredeyse bütün gün elimizde olan akıllı telefonlar sayesinde diğer cihazlara pek ihtiyacımız kalmıyor.

Geniş ekranlı akıllı telefonlarla internette izlenen her şey daha keyifli oluyor. Peki HTC telefonunuzla yasaklı sitelere nasıl gireceksiniz? HTC dns ayarları nasıl değiştirilir bunları yazımızda öğreneceğiz.

HTC Dns Değiştirme

HTC akıllı telefonlarla yasaklı sitelere giriş yapmak çokta zor değil, yapacağınız birkaç küçük ayar değişikliği ile istediğiniz web sitesine giriş yapabilmeniz mümkündür. HTC telefon dns değiştirme nasıl yapılır şimdi onu öğrenelim.

Htc telefonunuz hangi model olursa olsun, dns değiştirme işlemi hemen hemen aynı yapılır. Telefonunuzun Menü kısmına giriş yapın, sonra Ayarlar’a tıklayın ve bağlanacağınız wifi adresini seçin. Bağlantının gerçekleştiğini gördüğünüzde, bağlandığınız adresin üzerine tıklayın ve içine girin.

Karşınıza Seçenekler çıkacaktır bu seçenekler içinden Ağı Değiştir’e tıklayın. Daha sonra Gelişmiş Seçenekleri Göster bölümüne geçin.   IP Ayarları sekmesini göreceksiniz. Burada yer alan DHCP Seçeneğini Otomatik seçeneğinden çıkartıp Statik olarak değiştirin. Şimdi, hemen alt kısımda DNS 1 ve DNS 2 alanlarının aktif hale geldiğini göreceksiniz.

Burada yazan DNS 1 ve DNS 2 seçeneklerine girmek istediğiniz çalışan dns numaralarını yazın. Elinizde HTC Dns Ayarı yoksa, aşağıda sizlere vereceğimiz linkleri kullanarak yasaklı sitelere erişim yapabilirsiniz.

Bütün akıllı telefonlarda aslında sistem aynıdır. Ağ ayarları bölümüne ulaştıktan sonra, dns yazan yeri bulacak ve onları değiştireceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir