IPhone DNS Değiştirme

Konumuza ait ayarların anlatımına geçmeden önce, birkaç kısa cümle ile DNS Değiştirmenin sağladığı temel faydaları hatırlatalım. DNS Değişimi sayesinde ilk olarak; internet dünyasının sınırlamalarını ortadan kaldırır ve sınırsız özgürlüğün tadını çıkarırsınız. Bir diğer yararlı sonuç ise elbette hız artışıdır. Servis Sağlayıcıların standart DNS yolarındaki yoğunluktan sıyrılabilir ve daha hızlı erişim numaraları kullanabilirsiniz. 2018 DNS Numaraları yazımızda sizlere sunduğumuz güncel verilere erişebilir ve gerekli ayarları yaparak mobil cihazlarınızı daha verimli çalışır hale getirebilirsiniz. DNS Değiştirmenin Faydalarını yeniden hatırladığımıza göre, konu başlığımızda da belirttiğimiz gibi “IPhone DNS Değiştirme” ya da “ IPhone için DNS Ayarları” gibi akılda kalan sorunların cevabını paylaşabiliriz.

IPhone da dns nasıl değişir? İşte bu sorunuzun cevabı aşağıda yer alan sıralı işlemlerde saklıdır. Birlikte uygulayalım!

  1. IPhone menümüze giriyoruz,
  2. Ayarlar Sekmesini tıklıyoruz,
  3. Wi-Fi sekmesi üzerinden, kullanılan ağ bağlantısının sağında yer alan “>” işaretini tıklayıp detayları görüntülüyoruz.
  4. Detay sayfasında yer alan DNS adreslerini değiştirerek IPhone cep telefonunuzu Özgür İnternet’e hazır hale getirebilirsiniz.

Yukarıda tüm detayları ile sunmuş olduğumuz ve IPhone Cep Telefonları için geçerli DNS Değiştirme Ayarlarını uygulayarak sizlerde internet dünyanızdaki tüm yasakları kaldırabilir ve özgür erişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Sizlerde daha fazlasını hak ettiğinizi düşünüyorsanız, hiç beklemeden DNS Ayarlarınızı Değiştirin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir