TorBrowser ile Youtube’a Giriş

TorBrowser ile Youtube'a Giriş                Tor Browser tarayıcı sayesinde internette çevrimiçi güvenliği önemseyen bilgisayar ve internet kullanıcılarının IP lerini gizler güvenli bir internet deneyimi sunar ayrıca internet dünyasındaki bütün engellemeleri yasaklı sitlere erişim engelini de yok sayarak daha özgür bir kullanım sunar.

Tor Browser firefox tabanlı bir internet tarayıcısıdır. Bu sayede kolay kullanım sunar ve işlevselliği de bir o kadar iyidir. Tor Browser farklı kaynak ya da istemciler tarafından bilgilerinizin korunması için güvenli bir kalkan görevi görerek internet dolancılığından korunmanıza yardımcı olur.

Tor Browser bir çok sanal sunucudan oluşan büyük bir ağa sahiptir ve bu sayede web sitelerinin yasaklarına takılmaksızın internette dolaşabilirsiniz ve IP gizleme sistemi sayesinde konumunuzda gizlenmiş olur. Tüm dünya üzerindeki sunucuları arasında çeşitli güvenlik kuralları ve algoritmalar yardımı ile veri alışverişi yapması nedeni ile size tamamen anonim bir kullanım sunar bu sayede takip edilmesi neredeyse imkânsıdır.

Mozilla Firefox’un geliştirilmiş ve program için özelleştirilmiş bir versiyonunu kullanan Tor, Vidalia isinde kolay ev kullanışlı bir ara yüz ile kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Daha önce Mozilla Firefox kullandıysanız ya da şuan kullanıyor iseniz Tor Browser kullanımını çok daha basit bir şekilde yapabileceksiniz.

Aşağıda linkini vereceğimiz Tor Browser kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirdikten sonra basit bir şekilde kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum esnasında sizden istenen bağlantı ayarlarını yine ara yüz üzerinden bir iki tıklama ile tamamlayarak çok kısa süre içinde Tor Browser’ı kullanamaya başlayabilirsiniz.

TorBrowser Kurulum Dosyasını Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz

Google Ziyaretçileri:

  • Giriş yapHaritalarGörselVideoÇeviriBrowser
  • dns değiştiren browser
  • TOR dan youtuba giris
  • Uc browser dns ayari degistirme
  • uc browser dns değiştirme